NAŠE SLUŽBY

oslavy
Clear Flute Glasses on Black Tray
firemní akce

Co vám u nás nabídneme? Určitě klid a pohodu na venkově, kde (alespoň pro nás) se zastavil čas a kde vás ráno probudí švitoření ptáčků, vůně stromů a čerstvý vzdoušek a možná někoho probudí ten klid, kterého je tu tady všude kolem dost a dost…

Také vám nabídneme bohatou snídani, domácí kuchyni, posezení v restauraci, v pergole a na uzavřeném dvorku, kde si vaše děti mohou pohrát na pískovišti nebo prostorném dlážděném dvoře. A z čeho budete nadšeni, troufám si říct, je Schwarzenberský statek, který je součástí hotelu, kde si můžete odpočinout, potěšit se našimi zvířátky a nebo si uspořádat Svatbu, oslavu, táborák atd. a deště se bát nemusíte, máme tam pro vás velký zahradní altán, asi tak pro 100 osob:-)

  • Relaxovat můžete třeba na nedaleko ležícím golfovém hřišti, které je přístupné i těm, kdo golf dosud nevyzkoušeli.
  • Nebo si chcete raději zarybařit v rybníce?
  • Dáváte-li přednost aktivnímu odpočinku, vyjděte si na výlet po jihočeských památkách, projeďte se po značených cyklostezkách nebo se vydejte na raftu či lodi po Vltavě.
  • Nabízíme vám víceúčelovou vybavenou školící místnost. Je vhodná pro pořádání odborných kurzů, seminářů, školení, prezentací a tak podobně.
  • Zajistíme vám kompletní servis včetně ubytování a stravování. Wi-fi internet v celém hotelu.
  • Uvítáme i ty, kteří chtějí uspořádat svatbu, oslavu či soukromý večírek.

Určitě tu uvidíte pobíhat malého prcka – ano to je Matěj, naše velká láska, sluníčko a energie v naší práci a životě, kterou nám všem tady dává… a proto nese Penzin jeho jméno.

Děkuji a budeme se těšit, my všichni od Matěje (Monika Vobrová s rodinou).