Hotel u Matěje Černice

Hotel „U Matěje” Černice

ZMĚNA UBYTOVÁNÍ PRO ROK 2022

Vážení hosté. Tento rok je pro nás VELMI přelomový a chystají se velké změny. Je to už potřeba. V našem hotelu U Matěje, se nebude možné LETO ubytovat. Budova je poskytnuta řemeslníkům.

Chystáme nový penzion na statku. My pevně doufáme, že Vás přivítáme v novém již v létě 2023. V penzionu bude 7 pokojů. Vše se bude odehrávat na statku a v rekonstruovaných prostorách - maštal, stodola atd. Bude se hodně grilovat, budou snídaně i večeře. K odpočinku Vám budou k dispozici veškeré prostory statku. Webové stránky www.cernice.com budou pořád tyto a telefonní číslo také:-)

Jen bude nové logo a název Penzion U Matěje - Černice - ubytování na statku. Vše Vám včas představíme.

Každopádně, ( ve starém hotelu U Matěje, bude restaurace otevřena do konce letošního roku tj. 2022 - na statku jsou plánované svatby a různé akce. např. pravidelné středeční grilování pro veřejnost od 16 hodin, Obecní pouť 24.7.a ukončení léta 3.9.2022. A co bude s původním hotelem? Zatím nic není jisté, ale určitě Vás budeme také včas informovat:-)

Volejte + 420 724 138 301 nebo pište hotel@cernice.com

Děkujeme všem za pochopení, přízeň a podporu, kterou máme od vás všech po celých 9 let. Monika, Zdenda, Matýsek a Maruška.