UBYTOVÁNÍ

PRO ROK 2024

Vážení hosté, přátelé, kamarádi…

k 1.6.2024, je plán dokončit dostavbu posledního patra v PENZIONU NA SCHWARZENBERSKÉM STATKU U MATĚJE. 

Celkem bude k dispozici 2x apartmán, 3x dvoulůžkový pokoj, 2x třílůžkový pokoj. Jeden z apartmánů má plně vybavený vlastní kuchyňský blok.

I pro ostatní hosty – pokoje, je k dispozici další vybavená kuchyňka v 1.patře. V případě nouze o lůžka, se může tato místnost změnit na pokoj pro přespání.

Pro aktuální obsazenost, cenovou nabídku pro skupiny, či více nocí, můžete napsat na email penzionu a to:  hotel@cernice.com, nebo můžete volat +420 724 138 301. Výhodnou cenu mají také svatební hosté, které jsou u nás na statku na svatební párty a samotní novomanželé, mají svou svatební noc zdarma.

Základní ceny najdete v ceníku.

Jako vždy Vám rádi připravíme skvělou snídaní z domácích produktů – vajíčka, pomazánky, koláče, marmelády, domácí sirupy atd. Samozřejmě si pochutnáte na výborné zrnkové kávě, kapučínu nebo i na té turecké. Však už víte, a nás moc těší, že se pořád a rádi vracíte. Dále si můžete u nás objednat večeře, nebo grilování. Nebo pokud si přivezete dřevěné uhlí, rádi Vám zapůjčíme menší gril. 

Pro ubytované letos chystáme překvapení – koupací přírodní jezírko a to hned za statkem. Těší nás, když Váš čas je u nás odpočinkový a plnohodnotný.

My se na Vás již 11- tou sezónu budeme těšit. Monika, Zdeněk, Matýsek, Maruška a pejskové Tara a Kiki :-) a také Vaše – naše oblíbené slepičky Hedvábničky, které zdobí náš statek. 

A ptáte se co je s hotelem, který byl spjat s námi také dlouho? Budova původního hotelu je opravdu velká. Jednoduše jsme zestárli a obě nemovitosti, už byli na nás moc, jak fyzicky, tak finančně. Byla to naše srdcovka, (ale člověk nemůže mít všechno). My jsme moc rádi, že o budovu měli zájem lidé, kteří mají letité  zkušenosti s provozem ubytování. Již jsou novými majiteli a velmi hezky, vkusně a citem renovují. Vzniknou krásné Apartmány Černice, kde budete mít  možnost se ubytovat, ale také si můžete zakoupit výborná vína např. ze Španělska nebo Francie. My samozřejmě budeme s Apartmány úzce spolupracovat, celkem Vám můžeme nabídnout kolem 50 lůžek, dále také nabízíme prostory jak vnitřní tak venkovní pro relaxační cvičení, semináře, workshopy, firemní večírky atd.

Napište nám, a my připravíme nabídku přímo pro Vás.

Děkujeme všem za přízeň a podporu a těšíme se na Vás!

Monika, Zdeněk, Matěj, Maruška a spol. hlavně ta zvířecí :-)

Prosíme o rezervace telefonicky +420 724 138 301 nebo na email hotel@cernice.com. Děkujeme.