UBYTOVÁNÍ

PRO ROK 2024

Vážení hosté, přátelé, kamarádi…

V tomto roce se můžete ubytovat jak v novém penzionu na statku ( Penzion u Matěje), kde budou k dispozici dva dvoulůžkové pokoje a jeden apartmán celkem tedy pro 8 osob. Je to úplné přízemí – vstup ze statku. K dispozici je pro Vás uzavřený dvůr, kde jsou herní prvky pro děti ( trampolína, pískovište, ping-pong a velký prostor pro fotbal a jiné společenské hry). Můžete si večer posedět pod pergolou, na terásce.Také je Vám k dispozici ohniště kde za malý příplatek si můžete zakoupit dřevo na táborák. Můžete si pronajmout jeden pokoj, a nebo celé spodní patro, je to jen a jen na domluvě. Každou středu je grilování na statku pro veřejnost od 16-22 hodin. Nad Vámi 1.patro je jěště v rekonstrukci, ale nemusíte se bát, pokud u nás budete, nikdo Vás nebude rušit kladivem ani jiným rachotem! To je asi vše k novému. Cena je uvedena v ceníku.

Stále je také možnost se ubytovat v budově (Hotel u Matěje), pokoje jsou renovovány. Stále platí to, že jsou u nás ubytováni dělníci dálnice, ale už méně chlapů než tomu bylo v předešlém roce, určitě Vás nebudou nějak rušit. K dispozici je Vám i dvorek u hotelu k posezení či pro děti pískoviště. Cena za ubytování je uvedena v ceníku.

Vážení hosté, rádi Vám připravíme skvělou snídaní z domácích produktů – vajíčka, pomazánky, koláče atd. samozřejmě i výborná zrnková káva či kapučíno., tak jak to u nás znáte:-)

My se na Vás již 10- tou sezónu budeme těšit Monika, Zdeněk, Matýsek, Maruška a pejskové Tara a Kiki 🙂

Děkujeme všem za přízeň a podporu a těšíme se na Vás!

Prosíme o rezervace telefonicky +420 724 138 301 nebo na email hotel@cernice.com. Děkujeme.